Комплект білизни Victoria's Secret Floral Embroidered Корсет та Трусики, Чорний

- Немає в наявності
- Код: 24507543
3 780 ₴/комплект
- +380 (95) 322-00-95Vodafone
Комплект білизни Вікторія Сікрет
Victoria’s Secret Very Sexy Floral Embroidered Corset
Неймовірний комплект білизни Victoria's Secret, корсет і трусики з мережива і сатину. Привабливі вигини всюди, словом - затамувати подих і очі не відвести! М'які чашки на кісточках для підтримки і форми. Трусики: V-стринги на тонких шлейках. Сама чуттєва колекція Very Sexy від Вікторії Сікрет.
- Чашки з кісточками
- Регульовані бретелі
- Застібка ззаду.
- Три позиції регулювання обсягу.
Розмір бюстгальтера: 34D (75D) - підійде також на 32D (70D), 34C (75C)
Розмір трусиків: One size (S-M)
Колір комплекту: Чорний
Ви можете подивитися інші варіанти нижньої білизни, яке є у нас в наявності
Відправляємо з ПРИМІРКОЮ детально дивіться в умовах

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Країна виробник | США |
| Вид виробу | Корсет |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват стегон | 95 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Розмір бюстгальтера | 75D |
| Колір | Чорний |
| Вид корсету | З підв'язками, Корсет на груди, подовжений |
| Матеріал вставок | Пластикові |
| Тип тканини | Мереживо |
| Застібка | Гачки |
| Знімні бретелі | Ні |
| Безшовне | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Оригінал |
| В комплект входить | Трусики, Корсет |
| Можливість кур'єрської доставки | Є (Одеса) |
| Можливість доставки Новою поштою | Є |
| Можливість самовивозу | Є |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Тип трусів | Стрінги |
| Тип бюстгальтера | На кісточках |
- Ціна: 3 780 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: От производителя




