Victoria's Secret Косметичка Bold Floral Beauty Bag, Червона з квітами

Новинка
- Немає в наявності
- Код: HJ-399115
970 ₴
+380 (93) 985-30-40
Lifecell
- +380 (95) 322-00-95Vodafone
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка Вікторія Сікрет Victoria's Secret Bold Floral Beauty Bag
В цю розкішну, стильну косметичку помістяться всі необхідні предмети для вашої краси. Гіпюрові квіти на яскравому лаковому тлі привнесуть жіночність у вашу повсякденну турботу про свою зовнішність.
- Підходить для пудри, рум'ян, кистей для макіяжу та іншої косметики.
- Розмір: Д 27 см x Ш 9 см x 18 см
- Виготовлено з імпортного поліуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Країна виробник | США |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Оригінал |
| Можливість кур'єрської доставки | Є (Одеса) |
| Можливість доставки Новою поштою | Є |
| Можливість самовивозу | Є |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Матеріал | Поліуретан і пвх |
- Ціна: 970 ₴






