Спортивна сукня з шортами Victoria's Secret Essential Sport Dress Чорна XS

- Немає в наявності
- Код: 11199947
2 730 ₴
+380 (93) 985-30-40
Lifecell
- +380 (95) 322-00-95Vodafone
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сукня-комбінезон Вікторія Сікрет
Victoria’s Secret Essential Sport Dress
100% оригінальний товар
Знайомся зі своєю улюбленою новою сукнею Victoria's Secret для спорту чи відпочинку, в ній ти готова до всього, що принесе новий день. Ця сукня з вирізами на спині виконана з еластичної тканини, що облягає тіло і створює гарний силует, також має вбудовані шорти.
- Сукня-комбінезон
- Дихаюча вологовідвідна еластична тканина
- Спинка з регульованими лямками
- Вбудована підкладка із шортами-велосипедками та кишенею
- Довжина до середини стегна
Колір: Чорний
Розміри: XS

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Міжнародний розмір | XS |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | хлопок/полиэстер/эластан |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Основні | |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 2 730 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменный пакет Victoria's Secret





