Мініатюра пінки для вмивання з центеллою і зеленим чаєм Purito From Green Deep Foaming Cleanser 30ml

- Немає в наявності
- Код: 000004671
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
- +380 (95) 322-00-95Vodafone
Мініатюра пінки для вмивання з центеллою і зеленим чаєм Purito From Green Deep Foaming Cleanser
Пінка для вмивання м’яко та дбайливо очищає шкіру від макіяжу та інших забруднень. Має нейтральний рівень pH 5,5, а отже, не сушить і не стягує шкіру після вмивання. Має заспокійливу дію на шкіру, знімає подразнення, забезпечує антиоксидантний ефект.
- не містить у своєму складі небезпечних, що подразнюють шкіру ПАР (SLS, SLES);
- кремова консистенція засобу при змішуванні з водою перетворюється на густу піну, яка глибоко проникає в пори й очищає від усіх забруднень.
- у складі пінки 20 гіпоалергенних інгредієнтів, які підходять для всіх типів шкіри, у тому числі для чутливої шкіри;
- комбінація екстрактів центелли та зеленого чаю у формулі засобу дозволяє ефективно підтримувати на оптимальному рівні гідроліпідний баланс шкіри.
Змішайте невелику кількість засобу з водою та збийте пінку. М’якими масажними рухами розподіліть пінку по шкірі, помасажуйте та змийте теплою водою.

Water, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Butylene Glycol, Coco-Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, Potassium Benzoate, Sodium Chloride, Polyquaternium-67, Potassium Cocoate, Centella Asiatica Extract, Citric Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Disodium EDTA, Houttuynia Cordata Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Sodium Acetate
Основні діючі компоненти:- Екстракт центелли азіатської – Це ботанічна рослина також відома як «Gotu Kola», «Pennywort» або «Tiger Grass» зростає в помірних і тропічних болотистих районах. Вона надає протизапальну і ранозагоюючу дію, сприяє відновленню бар’єрних властивостей шкіри і утриманню вологи, знижує чутливість шкіри, зменшує набряки, має судинозміцнюючу дію і зменшує купероз.
- Лимонна кислота – очищає та видаляє ороговілі клітини шкіри, має антиоксидантні властивості, нормалізує вироблення шкірного сала, м’яко освітлює пост-акне та пігментні плями, нормалізує Ph шкіри.
- Екстракт лакриці – пом’якшує та надає протизапальний ефект, регенерує та загоює.
- Екстракт перили – має протизапальний, антисептичний ефект.
Основні | |
---|---|
Виробник | Purito |
Країна виробник | Південна Корея |
Користувальницькі характеристики | |
Активні компоненти | Екстракт центелли азіатської |
Група товару | Пінки для вмивання |
Лейбл | Vegan |
Тип шкіри | Нормальна, Суха, Чутлива |
Вага | 0.04 кг г |
Об'єм / К-сть | 30 мл |
Тип засобів | Мініатюри |
- Ціна: 139 ₴